Asystentka Inspektora nadzoru

AKA Nadzory Budowlane poszukuje studentki studiów zaocznych lub absolwentki Politechniki Warszawskiej lub Wojskowej Akademii Technicznej kierunku Budownictwo, na stanowisko Asystentki Inspektora Nadzoru Budowlanego.

Wymagania:
- zaangażowanie, sumienność i dokładność w wykonywaniu obowiązków
- wykształcenie wyższe Inżynierskie na kierunku Budownictwo PW lub WAT
- biegła znajomość MS Office oraz programów z zakresu inżynierii lądowej takich jak: Auto Cad i pokrewne, MS Project, Norma Pro itd.
- dyspozycyjność w godzinach pracy biura
- brak lęku wysokości
- dobra sprawność fizyczna
- prawo jazdy kat. B

Nie wymagamy:
- doświadczenia zawodowego
- uprawnień budowlanych

Zakres obowiązków:
- asystowanie Inspektorowi podczas wykonywania kontroli w terenie oraz na budowach;
- pomoc przy wykonywaniu okresowych przeglądów obiektów budowlanych;
- sprawdzanie, weryfikacja oraz sporządzanie dokumentów, pism, opinii, protokołów
- wykonywanie przedmiarów, obmiarów na podstawie dokumentacji technicznej lub w terenie
- wyszukiwanie dostawców materiałów lub usług budowlanych
- analiza dokumentacji technicznej
- weryfikacje kosztorysów
- wykonywanie dokumentacji zdjęciowej
- prowadzenie biura
- archiwizacja dokumentów

Oferujemy:
- zdobycie doświadczenia zawodowego w budownictwie
- stałe wynagrodzenie
- elastyczne godziny pracy
- narzędzia pracy

Praca w biurze oraz na terenie Warszawy i w najbliższych okolicach.

Cv wraz z listem motywacyjnym i swoimi oczekiwaniami finansowymi proszę przesyłać na adres: adam@akaconstruction.pl

Osoby z uprawnieniami elektrycznymi

AKA Nadzory Budowlane poszukuje osoby na samodzielne stanowisko posiadającej uprawnienia SEP do wykonywania w budynkach okresowych przeglądów instalacji elektrycznych.

Osoby z uprawnieniami budowlanymi w specjalności instalacji sanitarnych

AKA Nadzory Budowlane poszukuje osoby na samodzielne stanowisko posiadającej uprawnienia do wykonywania w budynkach okresowych przeglądów instalacji sanitarnych oraz wentylacji mechanicznej.

Zapraszamy do współpracy. Już dziś skontaktuj się z nami

kontakt